Město Staňkov
MĚSTOStaňkov

Známky na popelnice

popelnice 120 l

Po zaplacení místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářství pro rok 2024 (poplatek činí 1.000,- Kč /osoba/rok) bude poplatníkům vydána známka na popelnici. Popelnice bez vylepené známky nebudou od 1.4.2024 vyváženy.

Po zaplacení místního poplatku za obecní systém odpadového hospodářství pro rok 2024 (poplatek činí 1.000,- Kč /osoba/rok) bude poplatníkům vydána známka na popelnici. Popelnice bez vylepené známky nebudou od 1.4.2024 vyváženy. Poplatek lze rozdělit na pololetí.

Žádáme občany, aby si před vyzvednutím známek zkontrolovali jakou mají velikost popelnice –  pozinkovaná 110 l, plastová 120 l a 240 l (u plastových popelnic je objem uveden pod víkem).

V případě platby převodem prosíme, abyste si přišli vyzvednout známku se zpožděním 1 - 2 dny, než se vaše platba objeví na účtu města.
Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 3. 1. 2024 7:55
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2024 16:21
Autor: Ferdinand Schenk

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Rezervace

Rezervace víceúčelového hřiště

Rezervační systém

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů