Město Staňkov
MĚSTOStaňkov

Zprávy

certifikat_odpadyV roce 2023 byla společností ELEKTROWIN a.s. městu Staňkov poskytnuta  dotace na čerpání finanční podpory z Motivačního programu pro obce. ELEKTROWIN a.s. provozuje kolektivní systém pro zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění odpadních elektrozařízení.
Z finanční podpory  42 350,- Kč byla opravena stodola  v areálu sběrného dvora, kde se shromažďují vysloužilé elektrospotřebiče. Proběhla zde výměna okapů a svodů a oprava střechy, aby do budovy nezatékalo.

INFORMACE  O  ODPADOVÉM  HOSPODÁŘSTVÍ   MĚSTA  STAŇKOV  ZA  ROK  2023 Typ: PDF dokument, Velikost: 186.58 kB

INFORMACE  O  ODPADOVÉM  HOSPODÁŘSTVÍ   MĚSTA  STAŇKOV  ZA  ROK  2022 Typ: PDF dokument, Velikost: 179.74 kB

INFORMACE  O  ODPADOVÉM  HOSPODÁŘSTVÍ   MĚSTA  STAŇKOV  ZA  ROK  2021 Typ: PDF dokument, Velikost: 153.49 kB

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Rezervace

Rezervace víceúčelového hřiště

Rezervační systém

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů